صفحه اول زندگی نامه وصيت نامه دست نوشته ها تصاوير نواها فيلم‌ها خاطرات واگويه ها انتشارات اطلاعيه و اخبار
  Home arrow اطلاعيه و اخبار arrow اطلاعيه و اخبار arrow بیانیه ی بیت معظم شهید سید مجتبی علمدار در خصوص انتخابات پیش رو

بیانیه ی بیت معظم شهید سید مجتبی علمدار در خصوص انتخابات پیش رو
1396/01/14 ساعت 19:28:39

بسم الله الرحمن الرحیم

باز در طلیعه فصل روح نواز بهار فرصتی تازه فرا رسیده است تا مردم در سرنوشت انقلاب و میهن اسلامی خود نقشی تعیین کننده داشته باشند.

🔸 طبق سفارش های اکید شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی مبنی بر پیروی از ولایت و ایستادگی و مقاومت در برابر جهانخواران و حضور پر شور در تمامی عرصه های علمی و عملی انقلاب، می تواند دژی مستحکم در برابر حمله ها و توطئه های اجانب ایجاد کند.

🔸 حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر قطعا باید با انگیزه پیروزی و برای دستیابی به نتیجه‌ ای مطلوب باشد که آن را برای مصلحت کشور، مردم و نظام دانسته و نمایندگان این ملت، فرصت را برای هرگونه خدمتگزاری مغتنم شمرده و کوتاهی نکنند.

🔸 از این رو، انتظار می رود با انتخاب درست و قاطع همچنان نیروهای متعهد و انقلابی و به تعبیر حضرت امام(ره) افرادی که متعبد به اسلام و وفادار به مردم باشند و در خدمت احساس مسئولیت کنند، در مسند خدمتگزاری به مردم فعالیت داشته باشند.

🔺 در پایان ذکر می شود خانواده ی شهید سید مجتبی علمدار ضمن احترام به تمامی کاندیداتورهای محترم وارد هیچ گونه از جریانهای حمایتی نشده و آمدهایی که از سوی کاندیداتورها به خانواده صورت می پذیرد فقط جنبه ی دیداری دارد. امید است با استعانت از پروردگار متعال، خداوند توفیق خدمتگزاری بی منت در فضایی سالم را عنایت فرماید. ان شاءالله

 

والسلام علیکم

بیت شهید سید مجتبی علمدار

فروردین ۱۳۹۶يك خاطره

از خواهران سیّد شنیدم که می گفتند: وقتی که دخترش به دنیا آمد از او پرسیدم: اسمش را چه می گذاری؟ و او خنده کنان در حالی که در حیاط خانه مان می دوید با حالت نوحه و شعار گفت: «یا زینب و یا زهرا ، یا زینب و یا زهرا» بعدها روزی به من گفت: اگر فرزندم پسر بود، می دانی اسمش را چه می گذاشتم؟ و بعد بلافاصله گفت: «اسمش را می گذاشتم ابوالفضل ، ابوالفضل علمدار»