صفحه اول زندگی نامه وصيت نامه دست نوشته ها تصاوير نواها فيلم‌ها خاطرات واگويه ها انتشارات اطلاعيه و اخبار
  Home arrow اطلاعيه و اخبار arrow اطلاعيه و اخبار arrow اطلاعیه ستاد یادواره شهید سید مجتبی علمدار

اطلاعیه ستاد یادواره شهید سید مجتبی علمدار
1396/09/13 ساعت 21:18:11

اطلاعیه ستاد یادواره شهید سید مجتبی علمدار

 در خصوص جذب نیروهای خادم الشهداء

بسمه تعالی

 به اطلاع خواهران و برادران گرامی می رسانیم:

ستاد یادواره ی شهید سید مجتبی علمدار در نظر دارد بنا به درخواست شما عزیزان جهت خادمی در مراسم سالگرد، در آستانه ی بیست و یکمین سال شهادت شهید علمدار، از میان شما کاربران محترم صفحات مجازی شهید علمدار، تعدادی نیرو به عنوان خادم الشهید انتخاب نماید و کارت خادم الشهیدی در مراسم سالگرد را اعطا نماید.


🔺 شروط خادمی:

🔹 درخواست دهندگان (عزیزانی که توان رفت و آمد و حضور در مراسم را دارند) از استان مازندران باشند.

🔸 افراد، بالای ۱۸سال سن داشته باشند.

🔴 عزیزان عنایت داشته باشند که قبل از برنامه ی یادواره حتما نشستهایی بین خادمین مراسم و اعضای ستاد یادواره برقرار می گردد که متعاقبا خدمت خادمین اطلاع رسانی می شود.

🔺 در صورت تمایل می توانید، جهت ارسال مشخصات خود که نام، نام خانوادگی، سن، محل سکونت و شماره ی همراه شما می باشد به دایرکت صفحه ی رسمی شهید به نشانی shahidalamdar_ir در قالب یک پیام ارسال نمایید.

🔴 مهلت پایانی این طرح تا تاریخ ۱۷ آذرماه است و اسامی نهایی خادمین پس از بررسی های بعمل آمده در صفحه های رسمی شهید سید مجتبی علمدار درج خواهد شد.يك خاطره

شبی که حال سید بسیار وخیم و تنفس او بسیار تند و مشکل شده بود، او را به اتاقی که دستگاه تنفس مصنوعی بود بردیم در حالیکه تنفس بسیار سریعی داشت و تشنه هوا بود. پزشک دستور داد که داروی بیهوشی به او تزریق شود تا لوله جهت تنفس گذاشته شود و من آخرین جمله ای که از سید شنیدم و بعد از آن تا زمان شهادت بیهوش بود، این بود: یا عمه سادات! یا زینب کبری!